Çağrı Merkezi: 0850 333 3 837

Müşteri Kayıt

 Hakkımızda

Biz Kimiz?

Türk Bilet, seyahat sektörüne farklı bir yaklaşım ve vizyon getirmek isteyen yenilikçi bir platformdur. Uçak bileti, konaklama ve transfer hizmetlerinin hepsinin bir arada bulunduğu sistemimizde seyahat ürünlerini hızlı ve kolayca satın alabilirsiniz.

Hedefimiz

Türk Bilet, seyahat etmek isteyen müşterilerine en fazla seyahat alternatifini en basit ve hızlı bir şekilde bir arada sunarak tercih ve satın alma süreçlerini hızlandırmayı amaçlar. Geniş bir tedarikçi ağından temin edilen uçak bileti, otel ve transfer hizmetleri sunan Türk Bilet, doğru ve hızlı bir seyahat planlaması yapmanızı sağlar.

Tecrübemiz

Turizm ve seyahat sektöründe 1999 yılından bu günekadargelen tecrübeyle, çok çeşitli ülkelerde 10 milyondan fazla kişinin seyahat planlamasına yardımcı olmuş, istedikleri ve hayal ettikleri seyahat ve tatil imkânlarını başarıyla sunmuştur. Seyahat ve tatil sektörünün her alanında uzmanlaşmış olan grubumuz, sahip olduğu tüm tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak; daha hızlı, kolay ve güvenli seyahat çözümlerini Türk Bilet markası adı altında, internet ve mobilde de sizlerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Ekibimiz

Türk Bilet ekibi, Türkiye’de birçok yeniliğe imza atmış, alanlarında uzman teknik ve yönetici personelden oluşmaktadır. Sizler için oluşturduğumuz bu yeni seyahat planlama tecrübesinden en iyi şekilde yararlanmanızı dileriz. Türk Bilet: Uçmak istediğinizde